Будівництво

Найбільший забудовник у м. Мелітополь. Isatex пропонує нові, сучасні квартири і приміщення для комерційного використання.

Виробництво

Компанії в складі холдингу виробляють залізобетонні конструкції, лінії розливу, фітинги та рукави високого тиску. Перевагою є наявність власної виробничої бази, це виключає необхідність залежати від постачальників.

Консалтинг

Проведення соціологічних досліджень, розробка стратегій і планів розвитку, реалізація соціально-економічних проектів, отримання дозволів та реєстраційних документів – входить в ряд пропонованих послуг Isatex у сфері консалтингу. Також працює відділ розширення ринків збуту українських товарів на європейські та канадські ринки.

Готельний бізнес

Під керівництвом холдингу знаходиться найбільший готель в м. Мелітополь – «Воронцовський», який існує для зручності та комфорту місцевих клієнтів і туристів.

Сільське господарство

Наші сільськогосподарські компанії вирощують волоський горіх і однорічні культури. Також налагоджено виробництво продуктів з доданою вартістю – джемів, соків і соняшникової олії. У 2018 році починається експериментальне виробництво групи делікатесів – хамона, гусячої печінки для фуа-гра, виноградних равликів, крафтового пива.