Будівництво

Найбільший забудовник у м. Мелітополь. Isatex пропонує нове, енергоефетивне житло в різних районах міста; приміщення для комерційного використання; апартаменти на узбережжі Азовського моря.
Сучасна квартира – це філософія, яку сповідують провідні фахівці у сфері архітектури та дизайну. Невимушеність і простота, гармонія і функціональність, комфорт і затишок у кожній деталі – неповний перелік особливостей планування сучасного простору. Головним завданням сучасного помешкання є відображення внутрішнього світу людини, її характеру, ритму життя.
Ми впевнені, що за допомогою наших проектів, кожен може реалізувати свою найзаповітнішу мрію в реальність, бо купівля житла – це важливий та відповідальний крок в житті кожного! Ми допоможемо зробити правильний вибір!

 

1. МетСтарКомпані

Продаж житла в Мелітополі представлена досить широко. Сьогодні практично кожен може вибрати район, поверх, планування, враховуючи всі свої переваги. Вторинний ринок житла в принципі може задовольнити всі ці запити.

2. ТОВ СтройГрадСтар

Проектна організація займається усіма видами проектування, які необхідні для побудови нового об’єкта або для реконструкції, або капітального ремонту існуючого.

3. ТОВ Астурус-Юг.

4. ТОВ WalCom Trade

5. ТОВ Smart Development group

6. ЧП Фокарді. О.К.

7.ЧП Фокарді І.С.

8. ЧП Левченко С.Л.

9. ЧП Кастін С.Д.

Виробництво

Компанії в складі холдингу виробляють залізобетонні конструкції, лінії розливу, фітинги та рукави високого тиску. Перевагою є наявність власної виробничої бази, це виключає необхідність залежати від постачальників.

1.ТОВ Изатекс Індастрі. 2. ТОВ МелСтарКомпані. 3. ТОВ Агроімпульс. 4. ТОВ Альтаір-М

Консалтинг

Проведення соціологічних досліджень, розробка стратегій і планів розвитку, реалізація соціально-економічних проектів, отримання дозволів та реєстраційних документів – входить в ряд пропонованих послуг Isatex у сфері консалтингу. Також працює відділ розширення ринків збуту українських товарів на європейські та канадські ринки.

 

1. ТОВ Seven Stars Trade Corridor Corporation (Канада)

Проект Торговий коридор створений для того, щоб допомогти Вашому бізнесу з мінімальними ризиками випробувати свої сили на ринку України, закріпитися там і успішно розвивати свою діяльність.

2. ТОВ Центр Дозвільно-реєстраційних послуг

Компанія ТОВ “Центр дозвільно реєстраційних послуг” надасть послуги геодезиста з багаторічним досвідом роботи в сфері геології та геодезії, а так само інших фахівців в місті Мелітополь. Допомога в оформленні документів, реєстрація об’єктів майна.

3. ТОВ Центр Стратегічного Розвитку Територій

Центр стратегічного розвитку територіїнадає своїм партнерам широкий комплекс послуг, спрямований на розробку та впровадження найбільш інноваційних, передових та сучасних ідей та проектів розвитку організацій, громад, населених пунктів. З нами у Вас буде стратегія розвиткумаркетингова стратегія, ми проведено соціологічне опитуваннясоціологічне дослідження. Також присутня можливості розробки бренд буку.

4. ТОВ L and F Group (Латвія).


Готельний бізнес

Готель «Воронцовський»

   Сучасний, затишний готель “Воронцовський” розташований в центральній адміністративно-історичній частині міста, в 3-х хвилинах ходьби від центрального ринку і стоянки маршрутного таксі “Центральний ринок”.

    Готель “Воронцовський” надає своїм гостям все, що потрібно для відпочинку та плідної роботи: 26 затишних номерів різної категорії – від стандартних до номерів класу люкс, послуги кафетерію, парковку на 15 автомобілів.


Сільське господарство

Наші сільськогосподарські компанії вирощують волоський горіх і однорічні культури. Також налагоджено виробництво продуктів з доданою вартістю – джемів, соків і соняшникової олії. У 2018 році починається експериментальне виробництво групи делікатесів – хамона, гусячої печінки для фуа-гра, виноградних равликів, крафтового пива.

 

1. ТОВ ССК-Інжиніринг

Компанія «ССК-Інжиніринг» є великим агропромисловим підприємством, що здійснює свою діяльність на Півдні України (Запорізька, Херсонська області), входить до складу багатогалузевого холдингу «ISATEX INVEST GROUP».

2. ТОВ Ізатекс Агро

3. Isatex walnut

Громадські організації

1. ГО «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»

Головною метою діяльності Організації є – сприяння розбудові правової держави і становленню громадянського суспільства на засадах принципу верховенства права, сприяння формуванню індивідуально правової і політичної свідомості й культури, задоволення та захисту законних прав та соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів Організаціїб сприяння розвитку еаціональної Української культури, сприяння формуванню і вираженню волі членів організації.

2. ГО “Center of Economic Growth Assistance to Territories” (Канада)

СЕГАТ – громадська організація, утворена в Канадській провінції Онтаріо в 2016р.
Мета організації полягає в сприянні та підтримці економічного розвитку територій Канади.
Організація є неприбутковою і функціонує, в першу чергу, для поліпшення соціально-економічного становища серед населення.

3. ГО «Можливості без обмежень»

Основною метою діяльності Організації є задоволення та захист законних соціальних, оздоровчих, медичних, реабілітаційних та інших спільних інтересів членів Організації – інвалідів.

4. ГО «Жіноча солідарність»