Холдинг Isatex Invest Group виник в м. Мелітополь Запорізької області, Україна. Історія холдингу розпочалася з невеликого приватного бізнесу, який за рахунок швидкого розвитку, в результаті, придбав форму багатогалузевого холдингу.

  Сьогодні холдинг складається з 21 компанії, охоплюючи кілька індустрій, переважно – у сфері будівництва, виробництва, консалтингу, готельного бізнесу та сільського господарства. Ряд наших цільових галузей також доповнюється некомерційними громадськими організаціями, націленими на соціальний розвиток, рівноправність, створення середнього класу і стабільність в громадянському суспільстві.

   З 2013 року холдинг розширив свою діяльність на міжнародний рівень, заснувавши бізнес в Латвії і в Канадській провінції Онтаріо.

  Обща площа індустріального парка составляє 16,3 га.На теріторії планується 5 зон з різноманітними відами діяльності. Сумарна площа помещень для аренди і придбання, составляє 84000 кв.м.

Якісний підхід

  Слово співробітників «ISATEX» — це найкраща гарантія. Вони завжди роблять те, що говорять, і слідують вищим стандартам справедливості та етичної поведінки. Ми правдиві, щирі і ніколи не скомпрометуємо себе заради кого-небудь або чого-небудь. Цей кодекс поведінки починається з дотримання законів і правил. Ми орієнтуємося на найвищі етичні норми і поводимося так, щоб завоювати довіру інших.

Сталість розвитку

  Ми прагнемо досконалості, йдучи шляхом наполегливого, методичного та раціонального управління всіма операціями. Ми не погоджуємося ні на що менше, ніж найвищі стандарти діяльності, у нас достатньо чесності, щоб відкрито визнавати свої помилки, і сміливості, аби змінюватися на краще. Ми починаємо проект у повній впевненості, що ми — найкращі, що зуміємо завершити його вчасно, і вдосконалюємося з кожним нашим новим підприємством.

Сила волі

  Ми реалізуємо складні проекти в суворих умовах. Отримання максимальних результатів вимагає довіри, яка дозволяє всім висловлюватися вільно, осягнення нових способів мислення і достатньої сили волі, щоб зуміти попросити про допомогу. Ми працюємо тільки на ринках, де можемо внести значний вклад в покращення життя країни. Це — наша спадщина, і ми прагнемо залишити її майбутнім поколінням, незважаючи на пріоритет короткострокових перспектив у нинішньому світі.

Ентузіазм

   Ми прийняли рішення будувати, тому що таке наше покликання. Нам подобається те, що ми робимо, і наші співробітники люблять власним прикладом показувати, як потрібно працювати, і вірять в те, заради чого ми всі тут. Завдання зазвичай називають нездійсненним тільки тому, що його раніше ніхто ніколи не виконував.

Безпека

  Життя кожної людини безцінне, і «ISATEX» не ставитиме під загрозу здоров’я і безпеку своїх співробітників або членів громад, в яких ми працюємо.

Чесність

  Ми поважаємо світ, у якому працюємо. Ми залежимо від наших відносин з іншими і поважаємо один одного і тих, з ким працюємо. Ми цінуємо різноманітність людей та їх думок. Ми враховуємо наслідки наших рішень — і великих і незначних — для оточуючих. Ми вважаємо, що кожен повинен бути почутий і заслуговує шансу мріяти і досягати успіху.